Results


Saturday, November 16, 2019 @ 1:00 PM
Final
Timber Rattlers- Heine 15 Game Summary
Knights- Levins 14  
 
Saturday, November 16, 2019 @ 11:00 AM
Final
Umatilla- Guerrina 5 Game Summary
River Bandits- Steil 3  
 
Thursday, November 14, 2019 @ 6:30 PM
Final
Umatilla- Guerrina 1 Game Summary
Raptors- Carey 3  
 
Thursday, November 14, 2019 @ 6:30 PM
Final
River Bandits- Steil 17 Game Summary
Umatilla- Slaughter 1  
 
Thursday, November 14, 2019 @ 6:30 PM
Final
Timber Rattlers- Heine 9 Game Summary
Umatilla- Owens 5  
 
Tuesday, November 12, 2019 @ 6:30 PM
Final
River Bandits- Steil 0 Game Summary
Raptors- Carey 5  
 
Tuesday, November 12, 2019 @ 6:30 PM
Final
Mount Dora- Cisek 13 Game Summary
Timber Rattlers- Heine 6  
 
Thursday, November 7, 2019 @ 6:30 PM
Final
Timber Rattlers- Heine 9 Game Summary
Mount Dora- Jukuri 5  
 
Thursday, November 7, 2019 @ 6:30 PM
Final
Mount Dora- Burns 13 Game Summary
Knights- Levins 9  
 
Tuesday, November 5, 2019 @ 6:30 PM
Final
Mount Dora- Rogers 4 Game Summary
Raptors- Carey 7  
 
Tuesday, November 5, 2019 @ 6:30 PM
Final
Umatilla- Scheckel 7 Game Summary
Timber Rattlers- Heine 8  
 
Saturday, November 2, 2019 @ 1:00 PM
Final
River Bandits- Steil 2 Game Summary
Raptors- Carey 12  
 
Saturday, November 2, 2019 @ 1:00 PM
Final
Raptors- Delaney 8 Game Summary
Lake Monsters- Bushnell 5  
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00 AM
Final
Timber Rattlers- Heine 15 Game Summary
Mount Dora- Burns 7  
 
Saturday, November 2, 2019 @ 11:00 AM
Final
Umatilla- Bowcott 4 Game Summary
Knights- Levins 11  
 
Tuesday, October 29, 2019 @ 6:30 PM
Final
Mount Dora- Rodriguez 7 Game Summary
Raptors- Carey 8  
 
Tuesday, October 29, 2019 @ 6:30 PM
Final
Raptors- Delaney 9 Game Summary
Mount Dora- Jukuri 6  
 
Saturday, October 26, 2019 @ 1:00 PM
Final
Tavares- Beary 1 Game Summary
Raptors- Delaney 10  
 
Saturday, October 26, 2019 @ 11:00 AM
Final
Umatilla- Owens 11 Game Summary
Knights- Levins 3  
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30 PM
Final
Raptors- Carey 8 Game Summary
Umatilla- Guerrina 7  
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30 PM
Final
Umatilla- Slaughter 0 Game Summary
River Bandits- Steil 10  
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30 PM
Final
Timber Rattlers- Heine 5 Game Summary
Lake Monsters- Bushnell 6  
 
Thursday, October 24, 2019 @ 6:30 PM
Final
Raptors- Delaney 15 Game Summary
Tavares- Beary 0  
 
Wednesday, October 23, 2019 @ 6:30 PM
Final
Knights- Levins 13 Game Summary
Raptors- Delaney 14  
 
Tuesday, October 22, 2019 @ 6:30 PM
Final
Mount Dora- Fritz 2 Game Summary
Raptors- Carey 10  
 
Tuesday, October 22, 2019 @ 6:30 PM
Final
Knights- Levins 9 Game Summary
Lake Monsters- Bushnell 7  
 
Tuesday, October 22, 2019 @ 6:30 PM
Final
Raptors- Delaney 8 Game Summary
Mount Dora- Burns 15  
 
Saturday, October 19, 2019 @ 1:00 PM
Final
Umatilla- Owens 0 Game Summary
Lake Monsters- Bushnell 0  
 
Friday, October 18, 2019 @ 6:30 PM
Final
Timber Rattlers- Heine 14 Game Summary
Mount Dora- Cisek 11  
 

External links are provided for reference purposes. SORRENTO BABE RUTH LEAGUE is not responsible for the content of external Internet sites.

Copyright 2019 by My League.

Sports league management software by SportsSignUp Play